Icoane şi Sfinţi - Colecţie - medalii pictate splendide pe ARGINT PUR

Indicaţi accesoriile pe care doriţi să mai puneţi în coş!
// suport pandantiv, Suport pandantiv pentru medalii, metal, ,  // Suportul pandantiv poate fi utilizat la medaliile colecţiei „Icoane şi Sfinţi”! Suport pandantiv pentru medalii, la colecţia „Icoane şi Sfinţi” - o bijuterie unică
Cant:buc
Cantitate comandă maximă: 1!
Cod articol: REL-2102-UV

Piesa de introducere a seriei, medalia din argint pur Iisus Hristos, o puteţi comanda acum, în loc de 149 leila preţul promoţional de 59 lei, economisind 90 lei.

Colecţia „Icoane şi Sfinţi” este una dintre cele mai deosebite colecţii din argint pur ale firmei S.C. Muzeu Galerie S.R.L., care redă frumuseţea icoanelor, în cele mai mici detalii. Paleta de culori şi modul fidel de redare, evocă spiritul icoanelor originale. Colecţionaţi şi Dvs. medaliile splendide ale colecţiei „Icoane şi Sfinţi” şi profitaţi de următoarele avantaje:
  • Fiecare medalie o veţi primi la calitatea BU
  • Vă oferim un preţ favorabil de colecţionare
  • În timpul colecţionării vă oferim cadou o casetă elegantă
  • Medaliile sunt ambalate în capsule acrilice transparente
  • Piesele colecţiei vă livrăm la adresa Dvs.

Medalia cu Iisus Hristos, nu poate lipsi din această colecţie: Iisus, fiul lui Dumnezeu, a adus mântuire umanităţii prin moartea şi învierea sa.

Informaţii privind colecţia: Prima piesă a colecţiei, lisus Hristos, poate fi comandată la preţul avantajos de 59 lei. Piesele colecţiei le veţi primi în ritm lunar, următoarele două piese la preţul special de 119 lei/medalie, iar celelalte la preţul unitar de 149 lei. Piesele colecţiei „Icoane şi Sfinţi” pot fi păstrate în caseta elegantă, care o veţi primi cadou în timpul colecţionării, cu a 4-a piesă a seriei. Medaliile sunt ambalate în capsule acrilice transparente şi se pot aşeza în casetă, după preferinţă, în ordinea dorită. Medaliile colecţiei le veţi primi în ritm lunar.

Doar o singură medalie poate fi comandată de pe o adresă la preţ promoţional.

Metal Ag 999
Motiv pictat