Icoane şi Sfinţi - Colecţie - medalii pictate splendide pe ARGINT PUR

Indicaţi accesoriile pe care doriţi să mai puneţi în coş!
Suport pandantiv pentru medalii, la colecţia „Icoane şi Sfinţi” - o bijuterie unică Suport pandantiv pentru medalii, la colecţia „Icoane şi Sfinţi” - o bijuterie unică
Cod articol: REL-2001

Medalie din argint pur înfăţişând una dintre cele mai frumoase icoane, icoana Maicii Domnului. Piesa de introducere a seriei, medalia din argint pur Fecioara Maria cu pruncul, o puteţi comanda acum, în loc de 139 lei,  la preţul promoţional de 49 lei, economisind 90 lei.

Colecţia „Icoane şi Sfinţi” este una dintre cele mai deosebite colecţii din argint pur ale firmei S.C. Muzeu Galerie S.R.L., care redă frumuseţea icoanelor, în cele mai mici detalii. Paleta de culori şi modul fidel de redare, evocă spiritul icoanelor originale. Colecţionaţi şi Dvs. medaliile splendide ale colecţiei „Icoane şi Sfinţi” şi profitaţi de următoarele avantaje:
  • Fiecare medalie o veţi primi la calitatea BU
  • Vă oferim un preţ favorabil de colecţionare
  • În timpul colecţionării vă oferim cadou o casetă elegantă
  • Medaliile sunt ambalate în capsule acrilice transparente
  • Piesele colecţiei vă livrăm la adresa Dvs.

Medalia cu Fecioara Maria şi pruncul Iisus, nu poate lipsi din această colecţie: Maica Domnului este cea mai cunoscută sfântă, cea mai aproape de sufletele creştinilor şi cea mai mare mijlocitoare pentru oameni. Informaţii privind colecţia: Prima piesă a colecţiei, Fecioara Maria cu pruncul, poate fi comandată la preţul avantajos de 49 lei. Piesele colecţiei le veţi primi în ritm lunar, următoarele două piese la preţul special de 99 lei/medalie, iar celelalte la preţul unitar de 139 lei. Piesele colecţiei „Icoane şi Sfinţi” pot fi păstrate în caseta elegantă, care o veţi primi cadou în timpul colecţionării, cu a 4-a piesă a seriei. Medaliile sunt ambalate în capsule acrilice transparente şi se pot aşeza în casetă, după preferinţă, în ordinea dorită. Medaliile colecţiei le veţi primi în ritm lunar.

Doar o singură medalie poate fi comandată de pe o adresă la preţ promoţional.

Metal Ag 999
Motiv pictat