Tragedia de la Catedrala Notre-Dame, 10 euro, argint

Cod articol: FRA-1610-2-ND-M1

Emisiune de susţinere!

SC Muzeu Galerie SRL a luat o decizie de a se alătura eforturilor internaționale și inițiază o emisiune de susţinere. Am luat legătura cu Fundația Notre-Dame din Paris și din preţul fiecărei emisiuni de susţinere, vom dona 15 lei organizației care coordonează reconstrucţia. Deci, prin achiziționarea acestei piese, Dvs. veți contribui la salvarea patrimoniului cultural, creștin european!

• Emisiune de susţinere pentru reconstrucţia Catedralei Notre-Dame!

• Monedă din Franţa de 10 euro, din argint de 333/1000, cu motiv color!

• Vă garantăm, că din preţul fiecărei emisinui de susţinere, vom dona 15 lei organizației care coordonează reconstrucţia!

Valoarea nominală10 euro
Metalargint de 333/1000